Доставка та оплатаДоставка та оплата замовлення різними способами по всій Україні
Розстрочка та кредит"Оплата частинами" від Приватбанку, безпроцентна розстрочка від 3 місяців
Гарантія та поверненняПовернемо або обміняємо на інший товар, якщо вам не підійшов
Найкращі товари
Комплект: Інсталяція Duofix PRO 20 + унітаз Kolo Idol (118.315.21.2)9 372 грн.
Бойлер Atlantic Steatite Elite VM 080 D400 2 BC, 80 (851188)8 929 грн.
Душова система Grohe New Tempesta Cosmopolitan (27922000)18 463 грн.
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL (38772001)8 832 грн.
Душовий канал (трап) Styron, решітка Гармонія, 70 (STY-H-70-FF)7 307 грн.Характеристики
| Бренд | Gorenje |
| Модель | FTG |
| Форма | Прямокутна |
| Варіант встановлення | Вертикальный/Горизонтальный |
| Об`єм | 30 л |
| Ширина | 49 см |
| Глибина | 30 см |
| Висота | 63 см |
| Потужність | 2 кВт |
| Тип тену | Мокрий |
| Монтаж | Настінний |
| Підвод води | Нижній |
| Тип включення | Электронное |
| Країна | Словенія |
| Гарантія виробника | 24 міс |
* Зовнішній вигляд товару та комплектація можуть відрізнятись від зображення на сайті та залежить від поставки. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником
Бойлер Gorenje FTG 30 SM/V9, 30 (483791) відгуки




























































































