Доставка та оплатаДоставка та оплата замовлення різними способами по всій Україні
Розстрочка та кредит"Оплата частинами" від Приватбанку, безпроцентна розстрочка від 3 місяців
Гарантія та поверненняПовернемо або обміняємо на інший товар, якщо вам не підійшов
Найкращі товари
Комплект: Інсталяція Duofix PRO 20 + унітаз Kolo Idol (118.315.21.2)9 372 грн.
Бойлер Atlantic Steatite Elite VM 080 D400 2 BC, 80 (851188)8 929 грн.
Душова система Grohe New Tempesta Cosmopolitan (27922000)18 463 грн.
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL (38772001)8 832 грн.
Душовий канал (трап) Styron, решітка Гармонія, 70 (STY-H-70-FF)7 307 грн.Характеристики
| Бренд | Eldom |
| Модель | Extra Life |
| Форма | Прямокутна |
| Варіант встановлення | Вертикальний |
| Об`єм | 15 л |
| Ширина | 28 см |
| Глибина | 29 см |
| Висота | 52 см |
| Потужність | 2 кВт |
| Тип тену | Мокрий |
| Монтаж | Настінний |
| Підвод води | Верхній |
| Тип включення | Механічне |
| Країна | Болгария |
| Гарантія виробника | 24 міс |
* Зовнішній вигляд товару та комплектація можуть відрізнятись від зображення на сайті та залежить від поставки. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником
Бойлер Eldom Extra Life 15, 15 (72326PMP) відгуки




























































































