Доставка та оплатаДоставка та оплата замовлення різними способами по всій Україні
Розстрочка та кредит"Оплата частинами" від Приватбанку, безпроцентна розстрочка від 3 місяців
Гарантія та поверненняПовернемо або обміняємо на інший товар, якщо вам не підійшов
Найкращі товари
Комплект: Інсталяція Duofix PRO 20 + унітаз Kolo Idol (118.315.21.2)9 372 грн.
Бойлер Atlantic Steatite Elite VM 080 D400 2 BC, 80 (851188)8 929 грн.
Душова система Grohe New Tempesta Cosmopolitan (27922000)18 463 грн.
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL (38772001)8 832 грн.
Душовий канал (трап) Styron, решітка Гармонія, 70 (STY-H-70-FF)7 307 грн.Характеристики
| Бренд | Atlantic |
| Модель | Steatite Elite |
| Форма | Циліндрична |
| Варіант встановлення | Вертикальний |
| Об`єм | 80 л |
| Ширина | 43 см |
| Глибина | 45 см |
| Висота | 81 см |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Тип тену | Сухий |
| Кількість тенів | 1 шт |
| Монтаж | Настінний |
| Підвод води | Нижній |
| Тип включення | Механічне |
| Країна | Україна |
| Гарантія виробника | 60 міс |
* Зовнішній вигляд товару та комплектація можуть відрізнятись від зображення на сайті та залежить від поставки. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником
Бойлер Atlantic Steatite Elite VM 080 D400 2 BC, 80 (851188) відгуки
| 1 | ||
| 0 | ||
| 0 | ||
| 0 | ||
| 0 |




























































































