Ванна акрилова Kolo Supero Plus, кутова 140x140 (5416000)
У вибране До порівняння
Доставка та оплатаДоставка та оплата замовлення різними способами по всій Україні
Розстрочка та кредит"Оплата частинами" від Приватбанку, безпроцентна розстрочка від 3 місяців
Гарантія та поверненняПовернемо або обміняємо на інший товар, якщо вам не підійшов
Найкращі товари
Комплект: Інсталяція Duofix PRO 20 + унітаз Kolo Idol (118.315.21.2)9 372 грн.
Бойлер Atlantic Steatite Elite VM 080 D400 2 BC, 80 (851188)8 929 грн.
Душова система Grohe New Tempesta Cosmopolitan (27922000)18 463 грн.
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL (38772001)8 832 грн.
Душовий канал (трап) Styron, решітка Гармонія, 70 (STY-H-70-FF)7 307 грн.Опис
Якісна ванна з санітарного акрилу. Країна виробник: Польща. Ніжки SN14 входять до комплекту. Для комплектації з ваннами рекомендуємо використовувати сифони Geberit 150.525.21.6
Артикул: 5416000
Країна виробник: Польща
Довжина: 1400 мм.
Ширина: 1400 мм.
Глибина: 450 мм.
Об'єм: 280 л.
Матеріал ванни: Акрил
Форма ванни: Кутова
Характеристики
| Бренд | Kolo |
| Модель | Supero Plus |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Кутова |
| Розмір | 140x140 см |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 45 см |
| Об`єм | 280 л |
| Колір | Білий |
| Ручки | Без ручок |
| Підголівник | Без підголівника |
| Ніжки | У комплекті |
| Країна | Польща |
| Гарантія виробника | 120 міс |
* Зовнішній вигляд товару та комплектація можуть відрізнятись від зображення на сайті та залежить від поставки. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником
Ванна акрилова Kolo Supero Plus, кутова 140x140 (5416000) відгуки

З цим товаром також купують
Брендиусі бренди


















































































