Ванна акрилова Kolo Supero, 180x80 (5362000)
У вибране До порівняння
Доставка та оплатаДоставка та оплата замовлення різними способами по всій Україні
Розстрочка та кредит"Оплата частинами" від Приватбанку, безпроцентна розстрочка від 3 місяців
Гарантія та поверненняПовернемо або обміняємо на інший товар, якщо вам не підійшов
Найкращі товари
Комплект: Інсталяція Duofix PRO 20 + унітаз Kolo Idol (118.315.21.2)9 372 грн.
Бойлер Atlantic Steatite Elite VM 080 D400 2 BC, 80 (851188)8 929 грн.
Душова система Grohe New Tempesta Cosmopolitan (27922000)18 463 грн.
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL (38772001)8 832 грн.
Душовий канал (трап) Styron, решітка Гармонія, 70 (STY-H-70-FF)7 307 грн.Опис
Якісна ванна з санітарного акрилу. Країна виробник: Польща. Ніжки SN14 входять до комплекту. Для комплектації з ваннами рекомендуємо використовувати сифони Geberit 150.520.21.6 або 150.755.21.6
Артикул: 5362000
Країна виробник: Польща
Довжина: 1800 мм.
Ширина: 800 мм.
Глибина: 400 мм.
Об'єм: 230 л.
Матеріал ванни: Акрил
Форма ванни: прямокутна
Характеристики
| Бренд | Kolo |
| Модель | Supero |
| Матеріал | Акрил |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | 180x80 см |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 40 см |
| Об`єм | 230 л |
| Колір | Білий |
| Ручки | Без ручок |
| Підголівник | Без підголівника |
| Ніжки | У комплекті |
| Країна | Польща |
| Гарантія виробника | 120 міс |
* Зовнішній вигляд товару та комплектація можуть відрізнятись від зображення на сайті та залежить від поставки. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником
Ванна акрилова Kolo Supero, 180x80 (5362000) відгуки

З цим товаром також купують
Брендиусі бренди
























































































