ЗНИЖКА
-7%Тумба з умивальником Sanwerk Greta, 100 (MV0000302)
У вибране До порівняння
Доставка та оплатаДоставка та оплата замовлення різними способами по всій Україні
Розстрочка та кредит"Оплата частинами" від Приватбанку, безпроцентна розстрочка від 3 місяців
Гарантія та поверненняПовернемо або обміняємо на інший товар, якщо вам не підійшов
Найкращі товари
Комплект: Інсталяція Duofix PRO 20 + унітаз Kolo Idol (118.315.21.2)9 372 грн.
Бойлер Atlantic Steatite Elite VM 080 D400 2 BC, 80 (851188)8 929 грн.
Душова система Grohe New Tempesta Cosmopolitan (27922000)18 463 грн.
Інсталяція для унітазу Grohe Rapid SL (38772001)8 832 грн.
Душовий канал (трап) Styron, решітка Гармонія, 70 (STY-H-70-FF)7 307 грн.Характеристики
| Бренд | Sanwerk |
| Модель | Greta |
| Монтаж | Підлоговий |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 77 см |
| Глибина | 44 см |
| Країна | Україна |
| Гарантія виробника | 24 см |
* Зовнішній вигляд товару та комплектація можуть відрізнятись від зображення на сайті та залежить від поставки. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником
Тумба з умивальником Sanwerk Greta, 100 (MV0000302) відгуки































































































